Forever Young

Kiss 98 : Aktuality

Videokameraman
Rádio online Studio online

Právě hraje:

GLORIA GAYNOR
I WILL SURVIVE

Playlist > Napište nám >

Návštěvou TVB Aneta Langerová

Každou středu vítáme na Kiss 98 vzácného hosta z TV Barrandov. Osobnosti z obrazovky nové digitální televize můžete slyšet vždy ve středu po 15. hodině.

 Každou středu vítáme na Kiss 98 vzácného hosta z TV Barrandov. Osobnosti z obrazovky nové digitální televize můžete slyšet vždy ve středu po 15. hodině. Už jsme vyzpovídali řadu hostů, mezi nimi například Zuzanu Bubílkovou, komika Miloše Knora, zpěváka Marka Ztraceného, muzikanta Františka Soukupa, zpěváka a herce Alana Bastiena, finalistku soutěže Česko hledá Superstar Šárku Vaňkovou, fotografa a moderátora Jana Saudka, Janise Sidovského, moderátorku Kateřinu Kristelovou či minulý týden herce a oblíbeného dabéra Ladislava Županiče.

Tentokrát jsme za rozhovorem vyrazili na Karlštejn, kde minulý týden proběhl koncert Královny popu. Před živým vystoupením jsme vyzpovídali první českou superstar, zpěvačku Anetu Langerovou. Dozvíte se například i to, jestli Aneta ráda obléká velkou večerní, jak se vypořádala s popularitou, která zpěvačka ji inspiruje a s kým strávila letošní prázdniny. Více už ve středu po 15.00 hod u Milana Bílka. Záznam této události také odvysílá TV Barrandov tento týden v sobotu.

Fotogalerie

6:00
9:00

Právě vysílá:

Lukáš Váňa a Petra Reisinger
Ranní duel

Následuje: Dopolední Kiss

Hudební tipy

Která je ta nejlepší pecka pro vaše uši? Váš hudební vkus nás zajímá! Hlasujte pro svého favorita.

 1. 1ALPHAVILLE
  Big In Japan
 2. 2MADONNA
  Like A Prayer
 3. 3EURYTHMICS
  Love Is A Stranger
 4. 4ERASURE
  Blue Savannah
 5. 5TINA TURNER
  The Best
Forever Young Bydlení Videokameraman