Kiss 98 : Aktuality

Rádio online Studio online

Právě hraje:

To nejlepší z 90. a 80. let

Playlist > Napište nám >

Návštěvou TVB Aneta Langerová

Každou středu vítáme na Kiss 98 vzácného hosta z TV Barrandov. Osobnosti z obrazovky nové digitální televize můžete slyšet vždy ve středu po 15. hodině.

 Každou středu vítáme na Kiss 98 vzácného hosta z TV Barrandov. Osobnosti z obrazovky nové digitální televize můžete slyšet vždy ve středu po 15. hodině. Už jsme vyzpovídali řadu hostů, mezi nimi například Zuzanu Bubílkovou, komika Miloše Knora, zpěváka Marka Ztraceného, muzikanta Františka Soukupa, zpěváka a herce Alana Bastiena, finalistku soutěže Česko hledá Superstar Šárku Vaňkovou, fotografa a moderátora Jana Saudka, Janise Sidovského, moderátorku Kateřinu Kristelovou či minulý týden herce a oblíbeného dabéra Ladislava Županiče.

Tentokrát jsme za rozhovorem vyrazili na Karlštejn, kde minulý týden proběhl koncert Královny popu. Před živým vystoupením jsme vyzpovídali první českou superstar, zpěvačku Anetu Langerovou. Dozvíte se například i to, jestli Aneta ráda obléká velkou večerní, jak se vypořádala s popularitou, která zpěvačka ji inspiruje a s kým strávila letošní prázdniny. Více už ve středu po 15.00 hod u Milana Bílka. Záznam této události také odvysílá TV Barrandov tento týden v sobotu.

Fotogalerie

14:00
19:00

Právě vysílá:

Martin Hovorka
Kiss Aktiv víkend (14-19)

Následuje: DISKOPŘÍBĚH

Hudební tipy

Která je ta nejlepší pecka pro vaše uši? Váš hudební vkus nás zajímá! Hlasujte pro svého favorita.

 1. 1MR. PRESIDENT
  I Give You My Heart
 2. 2ACE OF BASE
  Travel To Romantis
 3. 3DJ BOBO
  Let The Dreams Come True
 4. 4TWENTY 4 SEVEN
  Take Me Away
 5. 5CULTURE BEAT
  Mr. Vain